Plotery frezująceFabryka Maszyn CNCObrabiarki CNCCutery tnąceObrabiarki 5D

Nasi partnerzy

CNC, Obrabiarki CNC, Plotery Frezujące, Frezarki CNC, Plotery Tnące, Cuttery, Centra Obróbcze, Fabryka CNC, Producent CNC, Obrabiarki osiowe
dodajdo
x

Aby pobrać ten plik musisz uzupełnić dane formularza Producenta Obrabiarek CNC

Rejestracja

- Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Fabryki Maszyn CNC - Plot Electronics

Mam już kontoFabryka Maszyn CNC - Plot Electronics - produkcja obrabiarek numerycznych

Informacje o firmie

Zobacz #PlotElectronics to firma o wielkich możliwościach. Stworzona z pasji, rosnąca od zerowego wkładu. Powstała dzięki ciężkiej pracy i determinacji.
#Obrabiarki CNC, centra obróbcze i plotery frezujące, obrabiarki cnc produkowane przez polską firmę #PlotElectronics, to narzędzie wytwórcze umożliwiające wykonanie prawie każdego detalu, elementu podzespołu w oparciu o wizję sprowadzoną do postaci cyfrowej.
Produkowane centra CNC (sterowane numerycznie) wpływają na rozwój wielu firm produkcyjnych, usługowych, tworzących elementy codziennego użytku.
Produkowane przez Plot Electronics obrabiarki #CNC wytwarzają elementy niezbędne do budowy samochodów, pociągów, tramwai, statków, samolotów i wiele innych. Zobacz obrabiarki numeryczne działają również w przemyśle meblarskim, tapicerskim, stoczniowym, zakładach produkujących okna i drzwi oraz wspomagają przemysł dekoratorski wytwarzając elementy wykończeń nowoczesnych mieszkań i domów.
Historia obrabiarek sięga wielu lat jednak w ostatnich latach dzięki szybkiemu rozwojowi technicznemu stały się podstawowym narzędziem pracy wielu zakładów i instytucji naukowych dążących do innowacyjności.
Stało się tak za sprawą automatyzacji procesów produkcyjnych, które wymusiły powstanie układu powierzchni pracy 3 osiowego xyz z zastosowaniem odpowiedniej głowicy min. tj.: frezującej, tłoczonej, plazmowej, laserowej, tnącej, bigującej, oscylacyjnej, nakładającej, drukującej, przenoszącej itp.
Doprowadziło to do powstania maszyn CNC nowej generacji, zupełnie innych niż początkowa nazwa - są to obrabiarki cnc, plotery frezujące dostosowane do procesów produkcyjnych danego przedsiębiorstwa i ściśle z nimi związane.
Za każdą wybudowaną maszyną #CNC stoją inne oczekiwania i potrzeby. Dlatego też firma Plot Electronics oferuję #plotery frezujące oparte na konstrukcji lekkiej a zarazem sztywnej jak i opartych o technologię Hybrydowego monolitu.
To gwarantuję szybkość skrawania przy zachowaniu wymaganych dokładności. Obrabiarki cnc posiadają możliwości obrabiania metali, stali, tworzyw, kompozytów, kamieni, drewna, laminatów, kartonów, foli, szkła, pianek, gipsów, materiału, w wielu innych.
Dzięki takim możliwością dość poważnie uległo ewolucji nazewnictwo #Maszyn CNC takie jak: plotery frezujące, #obrabiarki CNC, centra obróbcze, frezarki numeryczne, cuttery, routery, plotery przemysłowe, plotery tnące, plotery frezujące, grawerki cnc, obrabiarki portalowe.

Od 15 lat Plot Electronics zajmuje się produkcją obrabiarek cnc, tworząc w tym czasie setki maszyn o przeróżnym przeznaczeniu, stopniu skomplikowania, możliwościach technicznych, wielkościach obróbczych i wieloosiowych.
Motorem firmy jest nowoczesność rozwiązań stosowanych w produkowanych obrabiarkach. Firma posiada kilka patentów oraz rozwiązań autorskich, wytyczając drogę rozwoju rynku polskich maszyn CNC.
Stawiamy na ekologię. Tworząc obrabiarki sterowane numerycznie brane są pod uwagę aspekty ochrony środowiska. Przy projektowaniu systemów CNC zastosowano dedykowane oprogramowanie umożliwiające dokładne wyliczanie sił i momentów, tak by maszyny cnc były sztywne, a zarazem lekkie, oszczędzając w ten sposób materiały i energię.
Podzespoły stosowane do każdej obrabiarki CNC Plot Electronics pochodzą wyłącznie od wiodących producentów najlepszych w swojej branży, a modele podzespołów z najwyższych serii.
Dlatego produkowane maszyny są wyjątkowe, trwałe, bezawaryjne, szybkie, dokładne, rozwojowe, w umiarkowanej cenie, przeznaczone dla klientów, dla których te wartości są ważne.

Po podłączeniu obrabiarki cnc do Internetu oraz zamontowaniu kamery internetowej można sterować i nadzorować całym procesem produkcyjnym z dowolnego miejsca na świecie, np. z domu.

Argumenty za ...

               wyborem PLOT ELECTRONICS jako solidnego partnera w biznesie.Produkcją maszyn numerycznych Plot Electronics zajmuje się od 2000 roku.
W tym czasie wyprodukowano już ponad 300 maszyn cnc, ploterów frezujących, ploterów tnąco - frezujących, obrabiarek 3, 4, i 5 osiowych z przeróżnymi głowicami w różnych wymiarach, przeznaczeniu, budowie i wyposażeniu. Zdobyte doświadczenie w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, ciągle nadzorowanymi przez dział rozwoju, daje pozycję solidnego partnera.
Nasze aplikacje wdrożone są w instytucjach, uczelniach, wojsku, jak i firmach krajowych i zagranicznych małych i dużych min.tj. LOTOS, BOSCH, LDS, Electrolux. Nasze obrabiarki CNC wspomagają produkcję u prywatnych przedsiębiorców, w wielkich korporacjach jak i usprawniają badania w wielu instytucjach państwowych.

Produkty wytwarzane za pomocą naszych obrabiarek cnc są widoczne w postaci, elementów, detali, podzespołów działających w naszym najbliższym otoczeniu. Utwierdza nas to w przekonaniu, że to co robimy jest ważne dla teraźniejszości i przyszłości.
Trwałość oferowanych ploterów frezujących , centrum obróbczych wynika z użycia sprawdzonych markowych części i powtarzalnej produkcji.
Bezawaryjność wynika z doświadczenia, w wyniku czego stworzono recepturę produkcji, autorskich nowoczesnych rozwiązań, przeprowadzenia szeregu testów i badań nad produktem, który dopiero później trafia do klienta.
Nowoczesność rozwiązań, wpływa na czas wykonania łatwość obsługi i zmniejsza koszt produkcji.
Solidność z jaką wywiązujemy się z powierzonych zadań buduje zawsze dobre relacje z naszymi partnerami.
Firma kilkukrotnie uczestniczyła w międzynarodowych targach branżowych, pokazując zawsze nowoczesne aplikacje CNC zaskakując trafnością zastosowanych rozwiązań.

Gwarantujemy profesjonalny serwis oraz opiekę nad maszyną po sprzedaży, udzielając gwarancji serwisowej na terenie całego kraju nawet do 10 lat. Jako producent zapewniamy ciągłą dostępność części zamiennych.

» Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, w oparciu o protokoły TCP/IP, istnieje możliwość zdalnej diagnostyki maszyn cnc poprzez internet oraz ustalenie i wyeliminowanie niektórych ewentualnych problemów.


Od 2014 roku firma znajduje się na nowej hali, która znacznie zwiększyła moce produkcyjne. Efektywność, którą uzyskaliśmy poprzez zmianę miejsca produkcji przełożyła się bezpośrednio na inwestycje w nowe technologie, realizowanie śmiałych pomysłów w laboratoriach, aby jeszcze bardziej zaproponować klientowi jakość za rozsądną cenę. Powstało wiele autorskich rozwiązań, przyczyniających się do dokładności, szybkości i sztywności naszych maszyn. Wiemy jak ważne jest aby KLIENT miał urządzenie dopasowane do jego potrzeb oraz wybiegając w przyszłość, by mógł sam się rozwijać i maksymalnie wykorzystywać chłonność rynku na swoje produkty.


Zobacz
Zobacz

Przypominamy o tym iż serwis prowadzimy na terenie całego kraju i zagranicą.

Zobacz

Nazwa firmy

Plot Electronics
NIP: 729-248-96-54
Regon: 473272114
Konto: BRE Bank SA
Numer rachunku : 17 1140 2004 0000 3802 3603 3160

Profil

Automatyzacja procesów produkcyjnych, podnoszenie efektywności produkcji poprzez oferowanie sprawdzonych rozwiązań i urządzeń przemysłowych. Przedmiot wykonywanej działalności gospodarczej wg PKD.

Branża

Firma działa w branży przemysłu maszynowego. Jest nastawiona na produkcję maszyn cnc min. tj.centra obróbcze cnc, frezarki wieloformatowe, frezarki cnc 5 osi, ploter tnąco frezujący,obrabiarki portalowe cnc, cuttery, grawerki cnc, obrabiarki do metalu, obrabiarki cnc do drewna, plotery frezujące i wiele innych. Plot Electronics jako producent obrabiarek nastawia się również na serwis i modernizację maszyn sterowanych numerycznie ( ) o przeznaczeniu produkcyjnym.

W zakres usług prowadzonych przez firmę należy również projektowanie ploterów frezujących i obrabiarek portalowych i wielu innych urządzeń sterowanych numerycznie lub linii produkcyjnych, sporządzanie dokumentacji technicznej i technologicznej oraz przeprowadzanie szkoleń i konsultacji.

Produkt

Produkcja - Oferujemy obrabiarki numeryczne (urządzenia kompletne, działające bez żadnych dodatkowych akcesoriów - komputer PC i innych) przeznaczone do wykorzystania w procesie produkcji, takie jak:
#PloteryCnc- #PloteryFrezujące, #Frezarki bramowe, portalowe, specyficzne maszyny linii produkcyjnych.

Usługi

Serwis, modernizacja, projektowanie i wykonywanie maszyn cnc w oparciu o technologię produkcji, sporządzanie dokumentacji technicznej oraz rozwiązań usprawniających proces produkcji.

Ponadto przerabiamy już istniejące maszyny cnc poprzez automatyzacje procesów, podnosząc ich efektywność produkcyjną. Nasze obrabiarki cnc zdobywają uznanie wielu firm, przez co umacniają pozycje firmy na rynku polskim i zagranicznym.

Produkty nasze są ciągle modyfikowane pod względem innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych szerokiego dostosowania do potrzeb odbiorców. Bierzemy czynny udział w targach i sympozjach, rozwijając naszą ofertę i podnosząc kwalifikacje inżynierów pracujących w #PlotElectronics by produkty i usługi naszej firmy oferowane były na najwyższym poziomie, wyprzedzając przyjęte standardy.