Plotery frezująceFabryka Maszyn CNCObrabiarki CNCCutery tnąceObrabiarki 5D

Pobierz ofertę w formacie PDF

ploter frezujący
x

Aby pobrać ten plik musisz uzupełnić dane formularza Producenta Obrabiarek CNC

Rejestracja

- Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Fabryki Maszyn CNC - Plot Electronics

Mam już kontoPowrót do oferty

5. Obrabiarki z Serii Sentinel E Pobierz DTR Pobierz PDF

              Plotery frezujące z serii Sentinel E naszą odpowiedzią na bardzo popularny w Polsce rynek maszyn importowanych. Nasi inżynierowie przy tej produkcji - jakość podnieśli do europejskich standardów, zachowując rozsądną cenę i wysoką klasę wykonania.

Obrabiarki z serii Sentinel E są sprawdzoną innowacyjną konstrukcją opartą o nietypowe rozwiązania. Bazę maszyny - jej szkielet stanowi nowoczesne połączenie hybrydowe stalowo- aluminiowe, co pozwala na podniesienie akceleracji maszyny i przyspieszenie jej pracy.

          Jest to maszyna która idealnie nadaje się do nestingu płyt wiórowych, mdf, dibondów, plabondów, hpl i wielu innych materiałów używanych w branży meblarskiej, stolarskiej reklamowej, budowlanej, kompozytowej, uszczelkarskiej. Wymiary ploterów z serii Sentinel E są zaprojektowane odpowiednio do najpopularniejszych wymiarów płyt przemysłowych i meblarskich. Zakres roboczy w maszynach z tej serii w osi Z wynosi standardowo 200mm.

         Prekursorskim rozwiązaniem konstrukcyjnym jest wyposażenie Sentinela E w system wahaczy strukturalnych, których zadaniem jest stać na straży mechaniki. Dzięki takiemu podejściu na mechanice maszyny nie powstają luzy nawrotne przez co zwiększa się precyzja obróbki, oraz trwałość maszyny i jej podzespołów. Wahacze strukturalne dodatkowe eliminują fale harmoniczne wynikłe z drgań podczas pracy maszyny. Najpopularniejszym modelem z tej serii jest maszyna Sentinele E 2030 w formacie 2100x3000x200. (prezentacja na zdjęciu poniżej).

 

       Maszyny te są wyposażone standardowo we wrzeciona manualne oraz stół z przyłączeniem próżniowym. Na życzenie klienta wynikające z potrzeb produkcyjnych obrabiarki te można doposażyć o inne dodatkowe akcesoria takie jak:  układ mgły olejowej, kanał odpylający, skaner 3d, ręczny panel sterowania czy też stół aluminiowy t-rowkowy lub hybrydowy. Plotery z tej serii posiadają układ mechaniczny odporny na zapylenia, nie tylko te pochodzące z pyłów drzewnych są odporne również na  pyły gipsowe i kompozytowe.


         Każda z maszyn z tej serii posiada szafę sterującą z wbudowanym komputerem. Plotery te maja też  wmontowany układ korekcji kąta prostego – zagwarantowany przez geometrie maszyny. Wszystkie maszyny z serii E wyposażone są w listwy helikalne oraz serwonapędy najwyższej klasy firmy YASKAWA. Renoma światowych marek użytych jako podzespoły maszyny gwarantuje ciągły dostęp do części zamiennych nawet przez wiele lat.

 Ponadto w tych obrabiarkach użyty został nasz wynalazek, chroniony prawem patentowym w postaci osłony przewodów kablowych.

Sentinel E- Ekonomiczne rozwiązanie z ogromnym potencjałem.Od 2000 roku wyprodukowaliśmy już setki rozwiązań dedykowanych dla różnego rodzaju branż w Polsce i zagranicą.