Plotery frezująceFabryka Maszyn CNCObrabiarki CNCCutery tnąceObrabiarki 5D

Pobierz ofertę w formacie PDF

ploter frezujący
x

Aby pobrać ten plik musisz uzupełnić dane formularza Producenta Obrabiarek CNC

Rejestracja

- Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Fabryki Maszyn CNC - Plot Electronics

Mam już kontoPowrót do oferty

Promocja "3N i 3E" Pobierz DTR Pobierz PDF

Promocja „3N i 3E”

Nie wiesz jak zwiększyć dochody swojej firmy???
Ciągle jesteś uzależniony terminowo od dostawców???

PROMOCJA "3N i 3E"


Skorzystaj z oferty specjalnej na obrabiarki CNC - zrób rozsądny zakup jeszcze w tym roku.
Profesjonalne maszyny CNC prosto od producenta  w cenach okazyjnych. Mamy 3 maszyny z serii Sentinel N i 3 plotery frezujące z serii Sentinel E w super cenach z szybkim terminem realizacji do końca 2017.


Rozpocznij nowy rok 2018 z zyskami.

Tylko do końca roku specjalna oferta na zakup 3 obrabiarek z serii Sentinel N oraz 3 ploterów frezujących Sentinel E. Oferta obejmuję niższą cenę oraz krótszy czas realizacji każdej ze wspomnianych maszyn. O możliwości skorzystania z oferty decyduje kolejność zgłoszeń.Zapraszamy do skorzystania z promocji 3N i 3E na zakup naszych obrabiarek. Promocja dotyczy 3 maszyn z serii Sentinel N oraz 3 ploterów frezujących Sentinel E. Akcja promocyjna obowiązuje tylko i wyłącznie dla 6 pierwszych otrzymanych zleceń. O możliwości skorzystania z naszej specjalnej oferty decyduję kolejność zgłoszeń, tak więc kto pierwszy ten lepszy.

 

Maszyny dostępne w ofercie to:

Obrabiarka z serii Sentinel N 2140

 

 

Obrabiarki z serii Sentinel N to bardzo wszechstronne urządzenie dostosowane do potrzeb wielu różnych branż przemysłu, produkcji oraz różnych sektorów gospodarki. Ogromne możliwości jakie daje ta maszyna, zostały docenione przez wielu naszych klientów w Polsce i Europie. Nowoczesna technologia oraz zalety obrabiarki Sentinel N sprawiły że cieszy się największym zainteresowaniem spośród maszyn sterownych numerycznie firmy Plot Electronics. Urządzenie to uzyskało certyfikat Produkt Warmia i Mazur. Wyróżnienie to wpłynęło na zwiększenie zainteresowania i rozpoznawalność plotera Sentinel N w regionie Warmii i Mazur i okolicach. Obrabiarka Sentinel N jest maszyną którą można doposażyć do pracy w 5 osiach, takie rozwiązania sprawia że można jednocześnie zwiększyć produkcję oraz bez inwestowania w dodatkowe urządzenia.

 

Ploter frezujący Sentinel E jest nowoczesną technologicznie maszyną, która doskonale się sprawdza w różnorodnym rozkroju płyt wiórowych, mdf, hpl oraz wielu innych materiałach takich jak uszczelki, gumy, pianki tworzywa sztuczne itp. Obrabiarka Sentinel E znakomicie funkcjonuje w branży meblarskiej, stolarskiej, budowlanej, reklamowej itp. Jej wymiary zostały opracowane adekwatnie do najczęściej występujących wymiarów płyt przemysłowych i meblarskich. Optymalne rozwiązania zastosowane w budowie maszyny oraz sprawdzona konstrukcja przekładają się na dużą szybko pracy oraz dokładność wykonywanych zadań. Wysoka jakość wykonania obrabiarki Sentinel E i racjonalna cena tego urządzenia sprawiają że jest to świetna alternatywę dla maszyn importowanych.

 

Zdobywane latami doświadczenie oraz pasja z jaką wykonujemy nasze urządzenia powaliły na zastosowanie własnych rozwiązań technologicznych, które wpłynęły na wzrost żywotności podzespołów produkowanych przez nas maszyn oraz w znacznym stopniu zwiększyły ich możliwość użytkowe. Wszystko to sprawia że produkowane przez nas maszyny CNC można w znaczącym stopniu dostosować pod konkretny profil działalności danego przedsiębiorstwa.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o Promocji „ 3N i 3E”

 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 508 321 155 lub 531 140 080, lub na adres mailowy: handlowy@obrabiarki-cnc.pl