Plotery frezująceFabryka Maszyn CNCObrabiarki CNCCutery tnąceObrabiarki 5D

Śledź nas na...

Obrabiarki cnc Maszyna cnc na youtube Frezarka
x

Aby pobrać ten plik musisz uzupełnić dane formularza Producenta Obrabiarek CNC

Rejestracja

- Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Fabryki Maszyn CNC - Plot Electronics

Mam już kontoCAD/CAM

NX (d.Unigraphics)

NX

NX (d.Unigraphics) to nowoczesny system CAD/CAM/CAE oferujący spójne zintegrowane aplikacje, które pozwalają na wspomaganie wszelkich prac związanych z rozwojem produktu począwszy od założeń stylistycznych, projektu poprzez cyfrową analizę i weryfikację oraz moduły wytwarzania.
NX posiada specjalizowane aplikacje NX CAM do programowania obrabiarek CNC, frezarek, tokarek, wycinarek drutowych, robotów frezujących i maszyn pomiarowych CMM, również w polskich wersjach językowych. Firma CAMdivison ma największe doświadczenie w Polsce we wdrożeniach pakietów NX CAD/CAM, specjalistycznych aplikacji do konstrukcji form wtryskowych i wykrojników oraz tworzeniu wieloosiowych postprocesorów z symulacją kinematyki maszyn na bazie kodu NC. Wdrażamy rozwiązania oparte o NX CAM, powiązane z specjalistycznymi szkoleniami, konsultacjami, postprocesorami i wsparciem technicznym.

NX CAM Konfiguracje Moduł NX CAM jest uważany za wiodące światowe rozwiązanie. Według corocznego niezależnego raportu CIMdata zajmuje pozycję lidera na najbardziej wymagających rynkach tj. przemyśle narzędziowym, lotniczym i samochodowym – tutaj ogólny opis w PDF (polski).
Podstawowe pakiety NX CAM:
NX CAM Foundation
NX CAM 2.5 axis Milling
NX CAM 3 axis Milling
NX CAM 5 axis Milling
NX CAM Total Machining
NX CAM Turbomachinery
NX CAM Turning
NX Wire EDM
NX CAM CMM
NX CAM Probing
NX CAM Robotics

Pełna kontrola ścieżki narzędzia