Plotery frezująceFabryka Maszyn CNCObrabiarki CNCCutery tnąceObrabiarki 5D

Śledź nas na...

Obrabiarki cnc Maszyna cnc na youtube Frezarka
x

Aby pobrać ten plik musisz uzupełnić dane formularza Producenta Obrabiarek CNC

Rejestracja

- Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Fabryki Maszyn CNC - Plot Electronics

Mam już kontoTechnologia HM

Najważniejsze zalety technologii HM ™ :

1. Profil grubościenny.
2. Wspawane wzmocnienia dodatkowo użebrowane.
3. Konstrukcja bramy spawana z podstawą (technologicznie dobranym spawem), a nie skręcana.
4. Wyżarzana przefrezowana konstrukcja zapewnia wielką sztywność.
5. Unikalne wypełnienie tworzące MONOLIT włącznie z podstawą, bramą i wspornikiem.
6. Układ prowadnic umożliwia szerokie rozstawienie podpory osi Z gwarantując stabilność i sztywność przy jednoczesnym obniżeniu ciężaru własnego belki co umożliwia osiągnięcie szybkich zmian prędkości skracając proces produkcyjny.

Technologia HM Obrabiarki CNC

Technologia HM Obrabiarki CNC

Dlaczego nasze maszyny :


1. Nowoczesna technika wytwarzania bramy wytrzymałej i sztywnej o niskim ciężarze, zmniejsza zapotrzebowanie energetyczne.
2. Niski ciężar umożliwia szybszą zmianę kierunku co wpływa na skrócenie wykonania detalu nawet o 40% w porównaniu z ciężką bramą, która potrzebuje więcej czasu na rozpędzenie i zatrzymanie.
3. Dzięki technologii HM™ zawartej w bramie samoczynnie eliminują się drgania w procesie wytwarzania (obróbki) co rzutuje na jakość frezowanego detalu.
4. Technologia HM™ w połączeniu z nowoczesnymi serwonapędami 5-Generacji umożliwiającymi 10 krotne przeciążenia dynamiczne czyni z takiej maszyny ekonomiczną i bardzo stabilną nie bojącą się wyzwań w obróbce materiału.
5. Napędy posiadają najnowsze rozwiązania i zbudowane sąz myślą o ochronie środowiska i poszanowaniu energetycznym zużywając mniej energii przez magazynowanie jej wewnątrz w buforach, a nawet oddanie do sieci, np. podczas hamowania maszyny – system KERS (hamowania rekuperacyjnego) stosowany w Formule 1 !
6. Dzięki metodzie Fuzzy Logic opracowania stanowią nowoczesne narzędzia do projektowania i budowy maszyn, a w przyszłości dzięki wykorzystaniu innowacyjnych algorytmów ewolucyjnych stanowić będą podstawę do budowy maszyn opartych na systemach mających zdolności uogólniania wiedzy. Systemy takie są już wykorzystywane między innymi w elektronicznych systemach sterowania (maszynami, pojazdami i automatami), zadaniach eksploracji danych czy też w budowie systemów ekspertowych.
7. Zastosowane innowacyjne rozwiązania ochronne eliminują szereg awarii i uszkodzeń (w tym przewodów).
obrabiarki cnc frezarka cnc www.uslugicnc.com www.obrabiarki-cnc.pl

W naszych obrabiarkach stosujemy innowacyjne rozwiązania i myśl techniczną. Eliminując w ten sposób częste awarie i wstrzymanie pracy maszyny. Poniżej przedstawiamy efekt pracy bez dodatkowych osłon oraz osłony zaprojektowane przez Plot Electronics.
Technologia HM Obrabiarki CNC
Brak osłony na kable, wióry dostają się w wiązkę kablową.
Wióry i inne w wiązce kablowej. />
<center>Rysunek pokazuje co może znaleźć się w wiązce kablowej bez osłon.</center>
<br>
<img src=
Efekt nie zastosowania ochraniacza kablowego - możliwość mechanicznego uszkodzenia kabli (jak na rysunku wkręt), wióry oraz inny brud, który może się dostać i uszkodzić pojedynczy przewód lub całą wiązkę.

Aby zapoznać się z tematem ochraniaczy kablowych zapraszamy na specjalną stronę:
Technologia HM Obrabiarki CNC