plotery frezujące producent maszyn CNC obrabiarki CNC plotery tnące frezarki do drewna

Śledź nas na...

Obrabiarka cnc Maszyna cnc na youtube Frezarka
x

Aby pobrać ten plik musisz uzupełnić dane formularza Producenta Obrabiarek CNC

Rejestracja

- Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z firmy Plot Electronics polskiego producenta maszyn CNC

Mam już konto

Praca

Elektronik

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie układów elektronicznych
  • Programowanie procesorów
  • Tworzenie instalacji elektrycznych
  • Analiza przyczyn powstawania awarii, zapobieganie ich występowaniu oraz wdrażanie usprawnień technicznych
  • Serwisowanie maszyn CNC w zakresie elektronicznym i elektrycznym

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, kierunek: elektronik/elektryk
  • Praktyka w zakresie elektronicznym
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji oraz schematów technicznych
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjność
  • Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy pracę w rozwijającej się firmie o wysokim poziomie technicznym i możliwościach.

Zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: rekrutacja@plot3d.pl.

Ślusarz/spawacz

  • Produkcja konstrukcji maszyn CNC
  • Cięcie elementów metalowych
  • Obróbka metalu skrawaniem
  • Szlifowanie powierzchni metalowych
  • Spawanie precyzyjne elementów metalowych

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe ślusarz/ spawacz
  • Doświadczenie zawodowe