Plotery frezująceFabryka Maszyn CNCObrabiarki CNCCutery tnąceObrabiarki 5D

Śledź nas na...

Obrabiarki cnc Maszyna cnc na youtube Frezarka
x

Aby pobrać ten plik musisz uzupełnić dane formularza Producenta Obrabiarek CNC

Rejestracja

- Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Fabryki Maszyn CNC - Plot Electronics

Mam już kontoSentinel SN

Sentinel

Frezowanie przestrzenne 3D tworzyw, metali, rozkrój płyt, wiercenie i frezowanie boczne.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Świat SentinelaCzytaj więcej...Model ten jest typową obrabiarką wielko- gabarytową, wdrożony w szerokiej gamie branż z przeznaczeniem na produkcję wieloseryjną. Nadaje się zarówno do poligrafii jak i ciężkiego przemysłu. Najbardziej doceniany przy obróbce materiałów pylących takich jak kompozyty, drewno , laminaty, materiały budowlane -gipsy itp. Dzięki wrzecionu z wymiennikiem narzędzi z agregatami kątowymi z powodzeniem zastępuje centra obróbcze przy produkcji drzwi, okien, mebli, schodów i tp. elementów, jak również wszędzie tam gdzie jest potrzeba rozkroju płyt oraz frezowania w materiałach takich jak: metale kolorowe, stale, tworzywa sztuczne i kompozytowe, drewno, materiały drewnopodobne, ceramika, i każdy materiał umożliwiający obróbkę metodą frezerską również w technologi HSM.

Sentinel jest jedną z najstarszych produkowanych obrabiarek wielko - gabarytowych. Jej początki sięgają roku 2002 gdzie początkowa konstrukcja opierała się na profilach aluminiowych. Szybko jednak klienci zweryfikowali swoje potrzeby, a sama konstrukcja została gruntownie przeprojektowana. W 2006 roku jej wygląd i możliwości nabrały nowego znaczenia dzięki zmianie technologii z napędu na śrubach kulowych na napędy zębate, to było jedno z najśmielszych posunięć technicznych firmy docenionych w ostatnich latach.

Wyposażenie:

  • Odciąg wiórów (opcja)
  • Układ automatycznego pomiaru punktu zerowego materiału
  • Układ chłodzenia narzędzia
  • Układ automatycznego pomiaru wysokości narzędzia
  • Dotykowy panel operatorski

Wieloletnie doświadczenie oraz wsparcie oprogramowaniem przeznaczonym do symulacji naprężeń dało możliwość stworzenia sztywnej bramy, obecnie produkowanej w technice hybrydowego monolitu zwiększającego sztywność około 12 razy w stosunku do standardowych spawanych konstrukcji. Jest więc to najbardziej zaawansowana konstrukcja maszyn CNC w Polsce chroniona nie bez powodu patentem. Testowano kompensatę temperaturową od (+75 do -32) st, jak również prace w warunkach odkrytych.

Dostępne obszary obróbcze
SYMBOL OBSZAR ROBOCZY [mm] XYZ
SE 10151000x1500x250
SE 15251500x2500x250
SE 20302000x3000x250
Inne obszary robocze dostępne na zamówienie
Podstawowe dane techniczne pozostałe dostępne w DTR produktu.
DANE TECHNICZNE SENTINEL
GłowicaWrzeciono od 2 kW -8 kW
NapędySERVO najnowsza generacja
KonstrukcjaStalowa spawana z ruchomą bramą
Prędkość posuwuStandardowo 500 mm/s
Zasilanie3 x 400 V ~

Obrabiarka cnc.
Frezarka cnc.
frezarka do drewna