Plotery frezująceFabryka Maszyn CNCObrabiarki CNCCutery tnąceObrabiarki 5D

Śledź nas na...

Obrabiarki cnc Maszyna cnc na youtube Frezarka
x

Aby pobrać ten plik musisz uzupełnić dane formularza Producenta Obrabiarek CNC

Rejestracja

- Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Fabryki Maszyn CNC - Plot Electronics

Mam już kontoSentinel Has

Cięcie folii, gumy, materiałów do produkcji uszczelek i uszczelnień

Maszyna z tej serii jest ściśle dedykowana dla branż zajmujących się uszczelnieniami technicznymi i opakowaniami. Zaletą tego modelu są zastosowane zaawansowane metody sterowania szybkością oscylacji uzależnioną od sumarycznej prędkości osi „X” i „Y”. oraz systemu kontroli wysokości osi „Z”.

Dopiero takie połączenie mechaniki i automatyki daje rezultaty w jakości i szybkości cięcia, co nie jest bez znaczenia w produkcji elementów wysokonakładowych. W branżach zajmujących się małoseryjną produkcją detali takich jak: klingeryt, folia, tektura, plandeka, materiały izolacyjne, skóra, tkaniny, PCV, Itp. maszyna pracuje z podstawowym wyposażeniem i standardową głowicą oscylacyjną „T3000”.

Sentinel HAS został wdrożony w 2005 r jako maszyna tnąca o wysokich parametrach wydajnościowych. Swoje zastosowanie znalazł w sektorze uszczelnień technicznych, gdzie szybkość wykonania elementu, jakość i ilość odgrywa ważną rolę. Maszyny te wdrożone zostały w sektorze przetwórstwa ropy naftowej, jak również w sektorze samochodowym. Pracują w firmach usługowych obrabiając różnorodną gamę materiałów izolacyjnych często wyspecjalizowanych o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych zbrojonych blachą wielowarstwowych. Pracują również w wielu firmach tnąc wyspecjalizowaną gammę materiałów: uszczelnienia statków, rozkrój skóry, przemysł obuwniczy, kartonowe i foliowe opakowania, cięcie mat kompozytowych jachtów itp.

Wyposażenie:

  • Stół podciśnieniowy
  • Układ automatycznego pomiaru punktu zerowego materiału
  • Układ kontroli oscylacji (opcja)
  • Układ kontroli wysokości osi Z (opcja)
  • Dotykowy panel operatorski

Początkowo maszyny z tej serii pracowały w oparciu o głowicę T3000 działając z oscylacją 3000 osc/min jednak przemysł wymusił rozwiązanie głowicy T12000 , która wielokrotnie przewyższyła parametrami T3000, jednak nie była ona ideałem i zachodzi konieczność częstego serwisowania i wymiany podzespołów. Tą uciążliwość wyeliminowały systemy kontroli, gdzie szybkość oscylacji jest uzależniona od szybkości pracy sprawdzanej w czasie rzeczywistym. Ten system zwiększył żywotność głowicy a dokładności cięcia wspomógł system automatycznej regulacji. Głowica T12000 może osiągnąć prędkość nawet 150 000 osc/min, a jej działanie jest mechaniczne co daje oszczędność energii w stosunku do głowic pneumatycznych Siła z jaką uderza element tnący przebija nawet blachę 2 mm. Jest to najnowocześniejsze rozwiązanie wyprzedzające dotychczasowe rozwiązania.

Dostępne obszary obróbcze
Dostępne na zamówienie inne obszary robocze
SYMBOLOBSZAR ROBOCZY [mm] XYZ
SR 10151000x1500x150
SR 15251500x2500x150
SR 20302000x3000x150
Podstawowe dane techniczne pozostałe dostępne w DTR produktu.
DANE TECHNICZNE SENTINEL HAS
GłowicaOscylacyjna T3000- T12000
NapędySERVO najnowsza generacja
KonstrukcjaStalowa spawana z ruchomą bramą
Prędkość posuwuStandardowo 500 mm/s
Zasilanie3 x 400 V ~


Powrót do poprzedniej listy.Obrabiarka cnc